O nás

Společnost Auto-Belák vznikla v roce 2002 původně jako OSVČ. Zabývá se dovozem prodejem ojetých i nových osobních a lehkých užitkových automobilů do celkové hmotnosti 3,5t. Najdete nás v prostorách průmyslového areálu bývalých Vlárských strojíren Slavičín, kde působíme již od roku 2005.
V roce 2008 jsme vybudovali vlastní sklad, který je určený pro umístění a prodej vozidel. Sklad postupně upravujeme a rozšiřujeme. Naše společnost nefungovala a nefunguje jako autobazar. Nepřijímáme vozidla do komisního prodeje a nezprostředkováváme prodej aut jiných osob, či firem. Nabízená auta jsou v našem vlastnictví a jsme přímí prodejci, díky tomu neseme přímou zodpovědnost a záruku za případné reklamace.
Úzce také spolupracujeme s autoservisem, který se nachází 500m od naší provozovny ve stejném areálu, kde si můžete v případě zájmu taktéž nechat vozidlo zdarma prohlédnout. Dále provozujeme odtahovou službu pro 1-3 vozidla. Od roku 2014 jsme nabídku našich služeb rozšířili o krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních i užitkových vozidel a pronájem luxusních vozidel prestižních značek jako je Mercedes, BMW, Porsche atd. U všech nabízených vozidel garantujeme jejich původ a stav, tak jak je uvedeno v jejich prezentaci. Zákazníkům nabízíme naše prostory i autozvedák pro důkladnou prohlídku automobilů automechanikem.
V současné době nabízíme přes 100 automobilů různých značek od těch nejlevnějších až po zánovní či luxusní vozidla.

PROČ VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

100% přímý prodej
Více jak 10 let na trhu
Autoservis
Krátkodobý a dlouhodobý pronájem
Luxusní vozidla
Garance původu a stavu
Servisní služby
Prestižní značky
Back to top